Co je to Bloody Xmas?

logoBloody Xmas fest je největší hororový festival v České republice. Je určen pro fanoušky všech věkových kategorií, které zajímá horor filmový, seriálový, literární, herní i jiný. Na své si zkrátka přijdou všichni příznivci hororu všeho druhu.

Můžete si vybrat z množství dalšího doprovodného programu jako například promítání klasických i nových hororů, výstava hororových obrazů českých a slovenských výtvarníků a další. Samozřejmostí jsou také přednášky a besedy se známými spisovateli, režiséry, scénáristy, hororovými odborníky a dalšími hosty.

A omrzí-li vás celý den jen přebíhat mezi přednáškami a promítáním, můžete si zahrát nějakou tu stolní či karetní hru, zapařit na počítači s ostatními hráči, zajít koupit nějakou hezkou knížku, film, figurky a spoustu dalšího merchandisingu.

Jak se přihlásit?

Nejlepší je přihlásit se předem. Nejen, že si budete moct vybrat ubytování, jaké vám bude nejmilejší; včasnou platbou předem můžete také ušetřit! Pokud však předem nevíte, jestli se zůčastníte, můžete se přihlásit i na místě. Informace o vstupném naleznete zde, k přihlašování slouží systém AMBER.

Jak na BXM?

Bloody Xmas se koná v Chotěboři a způsobů, jak se tam dostat, je několik. Buď můžete zvolit osamocenou cestu autem/vlakem/autobusem nebo se můžete domluvit s kamarády a dalšími účastníky conu na společné cestě. Více informací o možnostech dopravy naleznete zde.

Comments are closed.